.co myślisz?. -napisz.


haa.
znów mnie tu dawno nie było. znowu się obijam. czuję się tu jakoś obco, bo bywam tu ostatnimi czasy jako gość. <; ale cóż poradzić. czasu brak. ale mój kochany blog na mnie czeka i tęskni (:

tak mi dobrze. ajajaj. aż brakuję słów, aby opisać co czuję w tych bardzo krótkich, przecudownych chwilach. (: ahh. pragnę już WIOSNY ! było ostatnio kilka takich dni. świeciło słoneczko i może wtedy było czuć w powietrzu chociaż odrobinę wiosny. a teraz co ? śnieg. ;/ chlapa. ;/ brak słów ! nie pamiętam dnia kobiet w śniegu. dawno takiego nie było. a tak apropo dnia kobiet. to ten. no. michał <3 dziękuje. przybiję sobie do ściany gwoździem kwiatka. wyciągnęłam go już z wody. okrutna jestem wiem. teraz się męczy gdzieś w okolicach kaloryfera. sasasa ! zło !

od kilku dni mam takie COŚ dziwne. nie wiem jak to nazwać. najwyraźniej mam zbyt ubogi zasób słów.

'wszystko było by dobrze, gdybym jeszcze potrafiła Ci to wszystko powiedzieć.gdybym potrafiła nie bać się, że później będę żałować. ' - echh.

co tam jeszcze u mnie ? pomyślmy. w sumie wszystko dobrze. i nie piszę tego tak o. tylko naprawdę tak jest (:

cięszę się, że mam kilka moich kochanych promyczków. (:

pozdrowienia dla odwiedzających i czytających ostatnimi czasy to co pisałam. (:

patuś ;* aguś ;* michał ;*

(:


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


.tak napisali inni.
11.03.2006 :: 18:30 :: proxy0-ndm.unicity.pl

Agus

Widze ze nie tylko ja czekam z upragnieniem na wiosne :D
Jeszcze pare dni temu bylo tak fajnie, a dzis znowu ciapa ;/

Co ty Kuluś nie powiesz :P
To Ciebie sie Pati boi na wfie, nie mnie :p

Dzięki za pozdrowienia :*

10.03.2006 :: 22:09 :: punkt.robisoft.com.pl

(: qrde ja tesh chce jush wiosne ;D wydaje sie że za niedługo bedą Święta Bożego Narodzenia a nie Wielkanocy ;/ masssa ;| ciesze sie że u Ciebie systko dobrze :] u mnie tesh ;) a dlaczego nie ma pozdrowień dla mnie?? ;> Buuuuuźka =****
10.03.2006 :: 21:53 :: dxw59.neoplus.adsl.tpnet.pl

Michau 8)

no ja też nie chce już zimy :( po co mi ten śnieg ;/ chce wiosne! LATO !! :D no przybij sobie :D

hmm.. nie potrzebnie zaczynasz o tym pisać jak nie masz zamiaru tego powiedzieć..

dzęki za pozdrowionka =]

:*
10.03.2006 :: 16:24 :: wlan.kursor.pl

marzenia4

no. to kurdę napisz coś pałko. (:

dobra żem jest. biedna. pewnie przez agę. niedobra aga ! ble ble ble. (:

buźka (:
10.03.2006 :: 16:20 :: proxy1-ndm.unicity.pl

ja też jestem na moim blogu gościem :o ale to nic :p kiedyś tam coś napiszę :p

Ja też chce juz wiosnę :] już myślałam, że będzie ciepło, a tu wczoraj zaczęło znowu padać. grrr. i znowu mamy biało. a raczej szaro :/ denerwuje mnie ten brudny snieg. ble.! chciałabym iść na dłuuugi spacer, ale ta pogoda nie daje mi takiej możliwości.

moje kwiatki, które dostałam od tatusia, jeszcze stoją w wodzie :] nie jestem taka niedobra jak ty :p

u mnie też jest wszystko dobrze ;D ale to raczej wiesz..
tylko czasami boję się na wfie :p ciekawe przez kogo? :p

ajjjć. dziękuje za pozdrowienia. :*

(:

.talk.pl. <-> .wróć.